Sendvičové izolačné polyisokyanurátové panely sú moderné stavebné materiály, skladajúci sa z dvoch plášťov z oceľového profilovaného lakovaného a pozinkovaného plechu a izolačného jadra z tuhej PUR peny.

Plášť panelu tvorí plech, silný od 0,4 – 0,6 mm, spĺňajúce požiadavky normy PN-EN 10346. Plech je obojstranne pozinkovaný, pokrytý organickým ochranným povlakom. Standartní povrchovou úpravou je polyesterový povlak s hrúbkou 25 mikrometrov, čo zaisťuje 15-20 ročné obdobie používania. Spoje zaručujú vysokú tesnosť, ľahkú montáž a majú zvýšené požiarne parametre.

Jadro panelu je izolačná a konštrukčná vrstva, vyznačujú sa veľmi dobrou tepelnou izoláciou a mechanickou odolnosťou a sú ľahšie ako ostatné panely.

Opláštenie zo sendvičových panelov zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu a tiež ochranu pred atmosférickými vplyvmi. Strešné sendvičové panely sú dostupné v rôznych hrúbkach a farbách, vďaka tomu sú široko využívané v stavebníctve, ako u typických, tak i inovatívnych investícií. Panely sa vyrábajú v dĺžkach od 2 m do 16 m a sú rezané počas výroby na objednanú dĺžku pod pravým uhlom.

Pri výbere farby laku je nutné vziať do úvahy stupeň zahrievania plášťa od slnečných lúčov, pretože môže ovplyvňovať nosnosť a estetiku výrobku.

Sendvičové izolačné PIR panely sú vyrábané v rovnakých tipoch ako sendvičové izolačné PUR panely.

Dodací termín tohto materiálu na mieru je cca 3-týždne.

Na tento materiál cenovej ponuky individuálne podľa konkrétnej dopytu.

V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Cenovú ponuku Vám vypracujeme podľa konkrétnej dopytu.

 

Nové PIR panely sú príležitosťou pre stavby s vyššou požiarnou odolnosťou (až 30 min.)

FUNKCIA:
– vonkajšie opláštenie (obvodové i strešné)
– vnútorné priečky dodatočné zateplenie

POUŽITIE:
– priemyselné objekty
– výrobnej haly
– administratívne budovy
– logistické centrá
– opláštenie kontajnerov


Kontaktný formulár: